Ból macicy w nocy a torbiel jajnika

Witam, tydzień temu w nocy złapał mnie ból macicy ale nie taki normalny tylko tak jakby ktoś(coś) wyrywało mi tę macicę. Trzymał mnie do tak ok. 1h. Od razu wspomnę że często choruje na torbiele jajników. Po tyg.(dzisiaj) dostałam miesiączkę o zabarwieniu brązowym. Przy współżyciu nie zabezpieczamy się z partnerem. Rzekoma miesiączka spóźniła się 6 dni. Nie wiem czy to coś poważnego. Najbardziej zastanawia mnie ból macicy.

Witam. Opisane objawy są niepokojące,mogą wiązać się bowiem z przewlekłym stanem zapalnym macicy, pęknięciem torbieli jajnika lub pękniętą ciążą pozamaciczną. Proszę bezwzględnie zgłosić się do ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.