Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 1 9 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból menstruacyjny a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Czy możliwe jest ciągłe odczuwanie bólu menstruacyjnego przy przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych? Przed rozpoczęciem stosowania tabletek cierpiałam na bardzo silne bóle, jednym z powodów podjęcia decyzji o stosowaniu tej właśnie metody oprócz oczywiście zabezpieczenia przed ciążą było właśnie wyeliminowanie go. Ból, choć nie tak silny, towarzyszy mi nadal, a jest to przecież tylko krwawienie z odstawienia Czy nie muszę się martwić prawidłowym działaniem leku? Stosuję Naraya Plus(24+4)
KOBIETA ponad rok temu

Czy w ciąży należy jeść za dwoje?

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Z pewnością pomocna może okazać się wizyta u ginekologa podczas której można zbadać narząd rodny pod kontem patologii. Inną kwestią mogącą wpływać negatywnie na odczuwane dolegliwości jest nie odpowiednia dawka hormonów zawarta w tabletkach. Ich zmiana na inny preparat może okazać się pomocna.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy