Ból miednicy po leczeniu mięsaka Ewinga

Mam Pytanie jestem po leczeniu Miesaka Ewinga kości udowej mam endoprotezę stawu biodrowego i w ostatnim czasie zaczęła mnie boleć miednica po tej stronie gdzie była operacja nogi lecz jestem już po leczeniu 2 lata i podczas kąpieli zauważyłam że z tej strony miednica jest bardziej wystająca i czuć tak jakby obrzęk, strasznie mnie to boli czuje taki ucisk, ciężar najgorzej jak się schylam, siedzę oraz nie mogę leżeć na wznak gdyż to mi się wbija i mnie uwiera . Co to może oznaczać??

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, zalecana jest w tej sytuacji kontrola u ortopedy, ponowne wykonanie zdjęcia RTG. Wykluczyć należy uszkodzenie endoprotezy oraz ew. zmiany kostne w jej okolicy.