Ból między kością promieniową a łokciową

Witam, mam pytanie odnośnie mojej prawej(głównej) ręki a dokładnie : odczuwam ból między kością promieniową a łokciową tuż nad nadgarstkiem. Co to może być i czy wystarczą jakieś ćwiczenia. Mam 29 lat i pracę biurową. Pozdrawiam Joanna

Lek. Tomasz Budlewski

Byc może to zespół ciesni nadgarstka, bez badania tylko z Pani opisu ciężko mi coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza.

Witam,
przy pracach biurowych, okolica nadgarstka może być narażona na długotrwały ucisk spowodowany trzymaniem myszki komputerowej i opieraniu przedramienia na krawędzi biurka. Taki długotrwały ucisk może doprowadzić do stanu zapalnego tych struktur.
Proponuję udać się do specjalisty, który powinien znaleźć przyczynę dolegliwości i zaproponować proces leczenia.

Pozdrawiam