Ból między lewą pachą a piersią u 22-latki

Witam. Mam 22 lata i przeżyłam już jedną ciążę i poród. Od 4 dni boli mnie między lewą pachą a piersią. Ból nie jest bardzo odczuwalny, jednak jak dotykam nasila się. Jest również bardziej odczuwalny podczas podnoszenia ręki w górę i przeciągania się. Nie mam tam żadnego guza, to znaczy nic tam nie czuję takiego, co by mnie mogło niepokoić. Martwię się tylko tym, że objawy które mam to w brew pozorom może być coś poważnego. Mogłabym poprosić o radę? Udać się do lekarza, czy przeczekać..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji powinna Pani udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. Lekarz przeprowadzi diagnostykę przyczyny dolegliwości. W razie konieczności zostanie wystawione skierowane do odpowiedniego specjalisty.