Ból między piersiami u 32-latki

Witam Od paru dni czuje koło lewej strony między piersiami ból w kości zaboli przestaje i tak co jakiś czas, przy przy schylaniu i gdy coś robię. I czasem pod pachą zaboli. Z góry dziękuje za odpowiedz Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, objawy przez Panią podawane mogą mieć podłoże w układzie nerwowym tzw. nerwobóle i leczy się je środkami uspokajającymi i miorelaksacyjnymi. Mogą mieć niestety inne podłoże dlatego trzeba się zgłosić do lekarza celem wykonania szeregu podstawowych badań w tym EKG, RTG klatki piersiowej i morfologii krwi. Pozdrawiam