Ból miejscowy nad kolanem przy zginaniu

Witam. Doświadczam bólu miejscowego (umiejscowione minimalnie nad kolanem na skraju przedniej i zewnetrznej częsci uda [prawa noga]). Ból wystepuję tylko i wyłacznie podczas zmiany pozycji nogi (zgięta/prosta). Problemu nie ma gdy siedzę lub spaceruję, ale zginając ją bardziej już ból występuje (np schody). Ból nie jest silny lecz taki stan utrzymuję sie około miesiąca.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Podobne dolegliwości mogą być wynikiem uszkodzenia lub nadwyrężenia aparatu więzadłowego stawu kolanowego. Sugerowałbym udać się do ortopedy by mógł on zbadać Panią/Pana i dopiero wtedy stawiać diagnozę.