Ból mięśni a badania reumatyczne z krwi

Witam ja jeżdżę do neurologa ale tak szczerze nie wiem co dalej, a badania te co pani doktor napisała to miałam robione: kreatynina-1,1 OB 26 CRP10,0 badanie reumatyczne z krwi też miałam i wyszedł dobry, żylaków nie mam a otyłość na pewno jest ponieważ w ciąży przytyłam 28kg i tylko mi trochę ubyło nie mogę schudnąć nadciśnienia nie mam moje ciśnienie kręci się 115/70 ale puls mam większości 98/110 i wtedy właśnie bolą mięśnie i uczucie kluski w gardle i te zawroty.Naprawdę nie wiem co dalej

Witam serdecznie. Rzeczywiście częstotliwość Pani pulsu jest zastanawiająca. Tętno powyżej 100 uderzeń oznacza tachykardia. Często występuje ona po wysiłku i podczas emocji oraz stresu, natomiast w stanie uspokojenia i spoczynku jest stanem niepożądanym i może świadczyć o częstoskurczu, a co za tym idzie jakiejś nieprawidłowości serca. Sugerowałbym udać się do kardiologa.