Ból mięśni podczas rozciągania

Witam ! Mam problem który objawia się tym, ze przy próbie rozciągania nóg, mięsnia 2 głowego, i rozciągająć nogę [ przyciągam w poz leżącej wyprostowaną noge do siebie] nie mogę dobrze się rozciągnąć, bo przez nogę przechodzi tysiące małych igiełek. Na początku to nic, ale potem czuje tylko je, a nie czuje rozciągającego się mięsnia i nie da się tego wytrzymać ;/

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.