Ból mięśni, spuchnięta kostka i gorączka u 27-latka

Witam Seredecznie, Mam 27 lat i nadwagę od 5 tygodni zaczełem sie odchudzać niestety po 2 tygodniach zaczeły bolec mnie mięśnie, mam problem z kostką bo mam spuchniętą, goraczka utrzymuje sie koło 38 przez 3 tydz. antybiotyki rzadne nie pomagają, poszłem na podstawowe badanai wyszły nie za fajnie, niski poziom HDL 20, OB 37, ALT 53 CZUJE SIE FATALNIE. cO ROBIĆ

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to wynik zbyt restrykcyjnej diety, za duża intensywność treningu? Sugeruje dalszą diagnostykę, usg jamy brzusznej, ekg, badanie ogólne moczu.
Pozdrawiam