Ból mięśni, stawów, drętwienie palców

Ból mięśni, stawów, drętwienie palców mam 4-ery przepukliny w piersiowym a naczyniaka 10mm w lędzwiowym kręgosłupie a od pół roku i rwę u lewej nogi ból jest raz mniejszy raz większy mam też nie duże bóle głowy które są cały czas i częste zawroty głowy .Proszę o odpowiedz z góry dziękuję.

Opisane dolegliwości pewnie mogą mieć związek ze zmianami w kręgosłupie, pewnie zmiany zwyrodnieniowe, dyskopatyczne. Naczyniak niewielki, często opisywane w MRI.
Ważna ocena kliniczna:jaki stan ogólny, ogólna sprawność, waga ciała,
jaki tryb pracy i styl życia.
Konieczna regularna gimnastyka, relaks,

To dość skomplikowana sytuacja. Pani wymaga konsultacji doświadczonego neurochirurgii . Mogę polecić dr Wiesława Strohma który przyjmuje w Kaliszu i Krakowie ( tel w Krakowie 124223485)