Ból mięśni uda przy dotyku i poruszaniu się

Witam Mam problem z bolącymi udami. Bolą głównie przy dotyku czasem przy chodzeniu oraz w nocy podczas snu co zapewne jest spowodowane uciskiem tego miejsca podczas leżenia na boku. Ból jest stały czasem słabszy, czasem mocniejszy. Bolą uda po bokach i nieco sprzodu, od pośladków aż do kolan. Tak jak już pisałam boli głównie przy dotyku jakby tuż pod skórą. Jest kilka bardziej bolesnych punktów. Przy gorszych dniach te miejsce jest również jakby cieplejsze. Mam braki Fe, wit D i Hashimoto.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne. Konieczna jest dokładniejsza diagnostyka, tj. dokładne zebranie wywiadu, zbadanie Pani oraz wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych.n W tym celu proszę udać się do lekarza POZ.