Ból mięśnia lewej kończyny górnej

Witam serdecznie mam problem zdrowotny od dluzszego czasu dokucz mi bol miesnia lewej konczyny gornej szczegolnie gdy wykonuje ciezsza prace to jest tak jakby mi wyrywano miesien biore leki przeciw bolowe i przeciw zapalne ale nie pomaga poprosze o odpowiedz co moze byc powodem jestem w kontakcie z lekarzem rodzinnym jego leki nieskutkuja jak mam dalej postepowac gdzie sie udac poprosze o pomoc

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pani dolegliwości. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, on wystawi odpowiednie skierowanie.

Pozdrawiam.