Ból mięśnia w prawym barku

w ubiegłym roku zaczęłam odczuwać mocny ból prawego bark.Ortopeda nic nie mówiąc skierował mnie na rehabilitacjęz hasłem "może pomoże". ponieważ z NFZ okres oczekiwania wynosił 9 m-cy , zdecydowałam się na rehabilitację prywatnie. przez 2 m-ce, dwa razy w tygodniu miałam zabiegi. Bol trochę zelżał, ale diagnoza była taka ,że coś z tym mięsniem nadgrzebieniowym jest nie w porządku i najlepiej tą ręką nic nie robić, Wróciłam do ortopedy a ten tym razem zaproponował mi w prywatnym gabinecie ortopeda zaproponował mi zastrzyk z kwasu hialuronowego, który to miał mnie uzdrowić,mija rok od pierwszej wizyty a mnie bark boli jeszcze bardziej niż przed rokiem.Zbieram kase, podobno w Żorach jest dobra klinika. proszę o pomoc bo ręka jest coraz słabsza, niekiedy nie mgę utrzymać szklanki, mam problem przy ubieraniu, ból budzi mnie w nocy.Nadmienię, że naprawdę tę rękę bardzo oszczędzam: nie sprzątam , nie noszę zakupów, nie myje okien

powinno się prowadzić fizykoterapię( krioterapia, magnetronik, jonoforeza,laser) , dobrze robi zastrzyk miejscowy ze sterydem bo wycisza proces zapalny, poza tym można doustnie doraźnie zażyć Diclac duo, rękę oszczędzać , można nosić nawet na temblaku przez krótki czas po zastrzyku żeby wyciszył się stan zapalny.Ale każda taka sprawa jest inna i możliwe że że i to nie pomoże. Ja osobiście walczyłam z takim problemem 3 lata i dopiero po zastrzyku i kilkudniowym unieruchomieniu nastąpiła poprawa.