Ból migrenowy głowy i w okolicach potylicy

Witam dzisiaj rano po nocnej zmianie mialam straszny ból glowy migrenowy i w okolicach potylicy przy tym mialam nudności i wymioty ,bardzo sie przy tym tez pociłam i mialam drgawki raz mi było zimno a raz gorąco i czulam tez nerwy ,co wzięłam lek przeciwbólowy i popilam woda to po paru minutach zwymiotowałem po kilku godzinach zmierzyłam ciśnienie i było 135/100 wieczorem poczułam sie lepiej chociaż boli mnie jeszcze troche głowa a ciśnienie teraz mam115/70 co to moze oznaczać co mi było .

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na migrenę, wskazana kontrola u neurologa.
Pozdrawiam