Ból na wysokości dołka podsercowego od strony kręgosłupa

Witam, od kilku miesięcy boli mnie w prawym boku, usg, badania krwii, wszystko w normie, rtg wykazało guzki schmorla i osteofity w dolnych trzonach piersiowych, l2-3 osteofity zwyrodnieniowe, węższe krążki L2-3 L5 S1, Ponad rok temu usunięcie woreczka i przyjmuje Panrazol, ból na wysokości dołka podsercowego od strony kręgosłupa i z boku żeber, lekarze twierdzą że od kręgosłupa, chodzę na fizjoterapie ćwiczenia, ale męczy mnie ten ból jest przeszkadzający w pracy i codziennym Funkcjonowaniu

Witam,
możliwe, że doszło u Pana do zablokowania stawów kręgosłupa lędwiowego.
Taka blokada może powodować uciski na korzenie nerwów i objawy nerwobólowe okolicy klatki piersiowej.

Proponuję poszukać terapeuty pracującego metodami manualnymi np wg. koncepcji Ackermanna

pozdrawiam