Ból na wysokości łopatek, bezdech i uczucie wydęcia po jedzeniu a nerwica

Nie wiem juz jak mam sobie z tym poradzić :(:(:( mam 27 lat od kilku miesiecy mam bol cieżko go okreslic jest zlokalizowany za plecami na wysokosci łopatek po obu stronach , zaczyna bolec gdy pochodzę w pracy,praca polega na sprawdzaniu i wypelnianiu dokumentów jest piekacy ,wtedy łapie bezdech zdarzało sie ze panikowałem i ladowałem na pogotowiu po wizycie u lekarza diagnoza nerwica ostatnio czesto po jedzeniu mam uczucie takiego wydecia i tez zaraz łapie bezdech usuniety polip wpustu żołodka

Witam,
Ponieważ dużą część swojej wypowiedzi po§więca Pan miejscu pracy,jest możliwe,że dolegliwości są nerwicowymi reakcjami na sytuację,która z tą pracą się wiąże/Np.nie lubi jej Pan ale się zmusza do niej/.Tak reagują osoby zablokowane emocjonalnie.Polecam kontakt z terapeutą,bo może Pan z zaniedbania zacząć chorować "naprawdę",Np.na serce.

Warto też zacząć od pytania do samego siebie: co ostatnio trudnego wydarzyło się w moim życiu? Czyje słowa zabolały lub Pana zdenerwowały? Nerwica jest następstwem wewnętrznego konfliktu, jakieś wydarzenie czy przeżycie na poziomie emocjonalnym jest bagatelizowane. Objawy psychosomatyczne wskazują na wysoki poziom stresu lub lęku w Pana codzienności. Pozdrawiam