Ból na wysokości prawego dolnego żebra i promieniujący aż do połowy pleców

Witam :) Od 3 dni boli mnie brzuch, tak na wysokości prawego dolnego żebra, i promieniuje aż do połowy pleców, szukając na internecie znalazłam ciążę, kolkę wątrobową lub raka trzustki, ale szczerze w to wątpię. Czy mógłby mi ktoś mniej więcej powiedzieć co może być powodem tego bólu ? Dodam, że ból momentami jest nie do zniesienia :(

Dzień dobry,

Konieczna wizyta u lekarza- bez przeprowadzenia dokładnego wywiadu i zbadania pacjenta nie można postawić prawidłowej diagnozy. Przyczyn bólu może być naprawdę wiele...

Pozdrawiam serdecznie.