Ból na wysokości rany po oparzeniu

Witam! W piątek 2 tyg. temu poparzyłam sobie rękę ok. 2 cm nad nadgarstkiem (2 stopień). Rana nie jest jakaś duża, kółko o srednicy ok. 3-4 cm. Miałam kupione plastry na pecherze ale dostałam alergii i musiałam je zdjąć, pęcherz został przerwany, byłam na oparzeniówce. W zeszła środę dostałam maść Nitrofurazon. Rana zaczyna powoli się goic, jednak boli mnie delikatnie, od czasu do czasu ręka - od strony kciuka, na boku na wysokości rany. Czy to jest normalne przy oparzeniu?

Aleksander Ropielewski

Proszę natłuszczać ranę oraz kontynuować zalecone leczenie, oraz stosować opatrunki parafinowe, a pękanie skóry powinno ustąpić.