Ból nad pępkiem w 32 tygodniu ciąży

dzien dobry. Jestem w 32 tyg.ciazy. od dwoch dni odczuwam ogromny bol ( jak przy siniaku, stluczeniu ) 3cm w lewo od pepka,i 3cm w gore. Dzis rano myslalam ze przeszlo, ale kiedy zaczelam sprzatac w mieszkaniu, bol wrocil, nie moge sie dotknac w tym miejscu. Czy mozliwe ze dziecko mnie tak ''pokopalo'' i dopiero odczuwam bol ? Czy powinnam zglosic sie do szpitala? Moja ciaza przebiega perfekcyjnie. Nigdy nic nie bolalo, ani mnie nie ciagnelo, oprocz typowych objawow dla ciazy.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza. Proponuje jak najszybciej udać się do swojego ginekologa lub do szpitala. Bez badania nie można się wypowiedzieć.