Ból nad piersią i klatki piersiowej

witam mam 37 lat i od kilku dni mam problem .Odczuwam bol nad piersia tak jakby to bylo na klatce piersiowej po prawej stronie. Bylam u lekarza robilam przeswietlenie klatki piersiowej i nic nie wyszlo dostalam leki Aulin i Mydocalm nadal boli az na wylot na plecy ciężko mi sie oddycha nawet kaszlnąć nie moge.Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani dolegliwości mogą być związane z zaburzeniami nerwowo-mięśniowymi, zmianami w obrębie kręgosłupa, zmianami zapalnymi w obrębie przyczepów żeber i inne. Sugeruję konsultację u lekarza internisty, który zróżnicuje Pani ból i włączy ukierunkowane leczenie lub skieruje Panią do innego specjalisty.