Ból nadbrzusza po jedzeniu

Witam, od października boli mnie nadbrzusze, ból nasila się po jedzeniu, do tego miewam stany podgorączkowe i gorączkowe. Ostatni wykonałam badania i prezentują się następująco: Alt :32 (norma 23), IgE :582(norma 158, nie mam uczulenia), Ob: 15(norma 12) Crp: 5. Na co może to wszystko wskazywać?

Proszę skonsultować badania z lekarzem, który zlecił ich wykonanie. Nie ma co gdybać - stres Pani nie pomoże.