Ból nadbrzusza promieniujący pod żebra

Witam mam 21 lat. Bol zacza sie dzisiaj w okolicy nadbrzusza promieniuje w prawa strone pod rzebra i gdy dotykam brzuch podczas odpoczynku czuje jakis guz przedostajacy sie od pepka pod rzaladek do tego towazysza mi nudnosci czeste oddawanie moczu i bulgotanie goz po pol godz tak jak gdyby schowal sie do srodka.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest kontakt z lekarzem, tylko na podstawie badania lekarskiego można zlecić ew. badania dodatkowe i postawić rozpoznanie.