Ból nadgarstka a uraz sprzed roku

Ponad rok temu bardzo mocno się przewróciłam, rozcielam brodę, miałam stluszczona żuchwę i prawa rękę - tak wykazało rtg. Od tamtej pory co jakiś czas pobolewal mnje nadgarstek, z przerwami. Bolał tydzień, dwa i przestawał na kilka tygodni. Natomiast teraz od świat pobolewa cały czas i od jakiegoś tygodnia bol się wzmaga. Wcześniej bolało przy ruszaniu, teraz już nawet w spoczynku. Najbardziej boli od strony wewnętrznej nadgarstka. Zginanie jest straszne i czuje jakby ręka była mniej silna. Do tego dochodzi czasem rwanie w palcach, najbardziej chyba w małym. Czuje tez to rwanie idące na przedramię. Przy zginaniu boli mnie całe śródrecze. Dodam, ze w rok temu zrobiłam sobie rtg nadgarstka, które nic nie wykazało. Co to może być? Powinnam udać się do ortopedy lub jakiegoś innego specjalisty?

Szanowna Pani, bez dodatkowych badań nie powiem Pani co to może być. Wskazana jest wizyta u ortopedy. Z wyrazami szacunku, Paweł Żmuda-Trzebiatowski