Ból nadgarstka i dłoni

Od 2 dni boli mnie nadgarstek i dłoń.Najbardziej kiedy ruszam lub się opieram,ale bez tego też boli.Dzisiaj zaczął też kręgosłup,górna część.Dużo ćwiczę na siłowni,podnoszę ciężary,ale ból pojawił się nie po treningu.Co mogę zrobić?Nie wiem od czego to i co mogę zastosować bez wizyty u lekarza?Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć i zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.