Ból nadgarstka i drętwienie dłoni

Od pewnego czasu 1 rok, boli mnie nadgarstek ręki. Chodzi o to, ze kiedyś zostałam uderzona w dłoń i teraz jak sie wspieram np. zeby wstać odginając dłoń strasznie mnie boli zgięcie. Nie mam żadnych dolegliwości. Jak się złapie nadgarstek w dwie ręce i lekko ściśnie lub odegnie na boki to ból jest okropny. Nigdy sie tym nieprzejmowałam, ale teraz ból sie troszke nasilił i w dodatku drętwieje mi czasem ta dłoń, bez względu na to czy jest to dzień czy noc. Smarowałam kiedyś altacetem na stłuczenia i innymi żelami, ale nie pomaga. Czy jest coś co mogę wykorzystać by poskutkowało? Czy konieczna będzie wizyta u specjalisty ? jakiego badania mogę sie spodziewać? Jak będzie wyglądać taka peirwsza wizyta?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam jak najbardziej wizytę u ortopedy. Wizyta powinna polegać na wykonaniu badania fizykalnego i zaproponowaniu badań obrazowych np. RTG lub tomografii komputerowej. Gdy uzyska Pani wyniki tych badań powinno być zaproponowane leczenie. Pozdrawiam