Ból nadgarstka i obecny płyn zapalny

Witam. Od jakiegoś czasu bardzo boli mnie prawy nadgarstek. Stosowałam fizykoterapię( jonoforeza, krioterapia, ultradźwięki)x10 i (jonoforeza, teens, sollux)x10. Nie ma żadnej poprawy. Miałam robione usg nadgarstka na którym wyszło, że jest zapalenie nadgarstka (płyn zapalny obecny) i prostowników. Po tym badaniu była fizykoterapia, jak i leki doustne przeciwzapalne. Stosowałam również ortezę przez 3 tygodnie. Co to może być?

Witam serdecznie. Warto udać się ponownie do ortopedy gdyż jak widzę powoli wyczerpują się możliwości leczniczo- diagnostyczne. Warto jednak wspomnieć iż taki stan może utrzymywać się pomimo leczenia dość długo.