Ból nadgarstka i opuchlizna dłoni

od kilku dni boli mnie prawa dłoń w nadgarstku.Ostatnio powstała opuchlizna całej dłoni-palce...? Czy może to mieć związek z treningiem na siłowni(przetrenowanie),a może to tylko stan zapalny stawu???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zarówno urazem podczas ćwiczeń jak i stanem zapalnym. Warto udać się na wizytę do lekarza ortopedy, który pokieruje procesem diagnostycznym.