Ból nadgarstka po przeciążeniu

Witam Od ponad roku czasu boli mnie lewy nadgarstek. Wyczułam taką małą kuleczkę. Po przeciążeni jej, Dźwiganiu boli mnie bardzo. Miałam blokadę, i parę razy rehabilitację. Parę miesięcy ręka mniej bolała. Wróciłam do pracy, znów musiała dźwigać, i ciężko pracować i ręka zaczęła boleć. Co mi Panstwo zalecicie teraz?? Co mam zrobić??? Proszę o odpowiedź

Witam! W tym przypadku przede wszystkim konieczne jest dokładne ustalenie przyczyny opisanych dolegliwości (choroba zwyrodnieniowa stawów nadgarstka, urazy mechaniczne, przeciążanie stawu) i wdrożenie odpowiedniego, być może operacyjnego leczenia. Proszę zgłosić się do specjalisty ortopedii, który wdroży odpowiednie postępowanie.