Ból nadgarstka po upadku

Upadłam na nadgarstek wykrzywiony do wewnątrz. Nie mogę nim poruszyć ani palcami. Boli nawet gdy nim nie ruszam. Cały czas jest wykrzywiony bo nie mogę go wyprostować. Co mi się stało ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, prosze udać sie na SOR, konieczne jest wykonanie zdjęcia rtg, by ocenić czy nie doszło do złamania. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i wykonania zdjęcia RTG nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie. Sugeruję kontakt z ortopedą.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji mogło dojść do złamania czy zwichnięcia. Wskazana jest pilna wizyta u lekarza.