Ból nadgarstka po upadku na rękę

Dzień dobry. Mam pewien problem. Grałem dzisiaj na WF w piłke, i zderzyłem się z kolegą. Niefortunnie upadłem na rękę. Od tego czasu lekko boli mnie nadgarstek. Nie jest on z żadnym stopniu napuchnięty, boli tylko jak maksymalnie wykręcę nadgarstek np w lewo. Nie jest to ból mocny raczej łagodny. Mam nadzieję że za kilka dni powinien przejść. Co powinienem zrobić w tej sytuacji i co stosować. Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Należy odciążać kończynę, ochładzać i stosować maści przeciwbólowe np.Voltaren, Diklofenak, Opokan.
Pozdrawiam