Ból nadgarstka u 22-latki

Witam Od miesiąca boli mnie nadgarstek nie przypominam sobie aby coś mi się konkretnego stało . Nie uprawiam sportów które mogły by spowodować uraz. Z początku ból był mały niestety zaczął rosnąc na sile nadgarstek boli mnie już cały czas a nie jak na początku przy dźwiganiu czegoś albo przy zgięciach nadgarstka . Brałam tabletki na stawy i smarowałam maścią ale nie pomaga , nadgarstek nie jest spuchnięty ,czy powinnam się udać do jakiegoś specjalisty ? czy poczekać jeszcze trochę ?

Piotr Pilarski

Sugeruję na początek udać się do lekarza rodzinnego aby wykonać zdjęcie RTG. Po zbadaniu będzie można określić dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.