Ból nadgarstka u 23-latki

Dzien dobry. Mam 23 lata i ok 7 miesiecy bol nadgarstka. Jest on o ok 5mm wiekszy niz w drugiej rece, mam rowniez problem ze skreceniem reki w prawa strone (jest to reka prawa). Sprzatam w pracy 8h - 24min przerwy obowiazki domowe. Bylam wczoraj u ortopedy na badaniu i przeswietleniu, lekarz zadnych zmian nie widzi i dostalam tylko sciagacz i tabletki Motifene 75mg (L4 na 2tyg). Smarowanie i branie lekow juz mi nie pomaga. Prosze o porade. Z gory dziekuje. Basia

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza reumatologa, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.