Ból nerek od strony brzucha a tabletki przeciwbólowe

Mam straszny bul od nerek do brzucha bul się nasila po zażyciu tabletki przeciw balowej ustaje gdy przestaje działać bul. ię nasila i zaczyna promieniować na ppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmkkkkkkkpppppppppppllllllllllllllllllpkkkkkkkmkmkmmmkmmkjjjjjijjjjjjjjjjpjjjjjjjjjpppppppppppplecypppppppppppppppppppppppppplecy na brzuch na cały pas

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego. Niezbędne jest przeprowadzenie badania klinicznego oraz podstawowych badań laboratoryjnych i obrazowych - badanie ogólne moczu, morfologia krwi, USG brzucha.