Ból nerki po operacji przepukliny pachwinowej

Witam jestem rok czasu po operacji przepukliny pachwinowej i mam taki problem boli mnie prawa nerka jak chodze i siedzę ból jest nieraz nie do wytrzymania bylem u urologa na usg mowił ze wszystko ok ale jak by bylo dobrze to by mnie nie bolało co to moze byc prosze i pomoc

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Ból okolicy lędźwiowej nie zawsze musi być spowodowany chorobą nerek. Jego przyczyną mogą być m. in. zmiany w obrębie kręgosłupa, bóle mięśniowe. Sugeruję konsultację u internisty, który zróżnicuje Pana dolegliwości i podejmie decyzję o dalszym postępowaniu lub skieruje do innego specjalisty.