Ból nerki po wypiciu kawy

Chciałabym się dowiedzieć czy ból nerki może mieć związek w wypiciem kawy. Mam wrażenie, że po jej wypiciu nerka jakby puchła i dawała o sobie znać?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie raczej jest to mało prawdopodobne. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.