Ból nerki pół roku po zabiegu ESWL

Witam pól roku temu miałam zabieg ESWL (kamień w nerce lewej ) po zabiegu piłam Citrolyt w marcu byłam na kontroli i Pan Doktor powiedział że zostało 4mm kamienia i sam się wydali z moczem tylko od jakiegoś czasu pobolewa mnie nerka i się martwię czy tam się coś nie dzieje a następną wizytę mam we Wrześniu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ze względu na opisane dolegliwości powinna Pani szybciej skonsultować się z lekarzem oraz wykonać podstawowe badania laboratoryjne oraz USG.