Ból nóg pod kolanami

pracuje za granica jako opiekunka osob starszych bola mnie nogi pod kolanami smaruje mascia diclofenak co jeszcze moge uzyc wydaje mi sie ze to przeciazenie za duzo chodze

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W postępowaniu doraźnym można jedynie stosować maści lub leki przeciwbólowe czyli np Diclofenc. Warto zadbać o odpowiednie ułożenie kończyny podczas odpoczynku ( stopa wyżej niż udo) oraz o nieprzeciążanie kończyny. Czasami pomocne okazują się masaże.