Ból nóg u 6-latka

witam mój sześcioletni synek od jakiegoś pol roku co jakiś czas skarzy się w nocy na bol nozek a zwłaszcza jednej prawej w tym roku byliśmy dwa razy w szpitalu przez infekcje gornych drog oddechowych i wysokiej goraczki drugim razem goraczka utrzymywala się prawie tydzień dosyć wysoka przez co doszło do tego ze przestal chodzic bo nie mogl stanac bo go tak nozki bolały nie wiem czy teraz to sa bole wzrostowe czy jet jakas inna przyczyna

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe kończyn występujące u dziecka zdecydowanie wymagają dokładniejszej diagnostyki. Sugeruję zatem, by skonsultowała się Pani z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze wywiad, zbada dziecko oraz zleci badania dodatkowe. Następnie dziecko zostanie najpewniej skierowane do specjalisty ortopedy, który pokieruje dalszą diagnostyką oraz ewentualnie leczeniem.