Ból nogi a laparoskopia jajnika

Dzień dobry. Ponad miesiąc temu miałam wykonywaną laparoskopię jajnika (endometrioza). Od dwóch tygodni biorę visanne. Odczuwam ból jednej nogi(łydki i uda). Miałam robione usg żył i lekarz wykluczył zakrzepicę. Martwię się i nie wiem co zrobić z bólem oraz czy kontynuować leczenie. Proszę o informację.

Szanowna Pani, myślę że może Pani kontynuować leczenie, aczkolwiek proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym