Ból nogi a wyniki badań

Witam, bardzo prosiłabym o pomoc w interpretacji wyników. Badania wykonałam w związku z tym że od dłuższego czasu mam bóle lewej nogi, w różnych miejscach z różnym natężeniem, bolą mnie też okolice łydki i to mnie nie pokoi. INR:0,94 (zakres 0,80-1,20) wskaźnik protrombinowy 106% (zakres 80-120) czas:9,90 sek ( zakres 12,10-18,20) APTT:37,60 sek (zakr 25,90-36,60) D-Dimery:140 (zakr <500) Białko C reaktwyne 0,66 (zakr 0,00-5,00) Boję się czy bóle nie pochodzą od żył i czy tam się coś nie dzieje

Witam.
Wyniki badań są prawidłowe i tak naprawdę takie badania nie wyjasnią przyczyny dolegliwości. Widać z nich, że nie jest to sprawa infekcja, bo CRP jest niskie. Nie jest to też zakrzepica, bo niskie są D-dimery. Proponowałbym oznaczyć CK, czyli poziom kinazy kreatynowej. Jeśli będzie podwyższona, świadczy to o uszkodzeniu mięśni. Koniecznie wypadałoby wykonać USG doppler tętnic i żył tej nogi, co wyjaśni, czy ból nie jest pochodzenia naczyniowego. Lipidogram też by się przydał żeby wykluczyć miażdżycę. Także na obecną chwilę nie jestem w stanie bardziej pomóc i ustalić przyczyny Pani dolegliwości tylko po tych badaniach. Pozdrawiam i życzę zdrowia