Ból nogi i kręgosłupa lędźwiowego

Witam, mam problem z prawą noga.zaczynam iść a noga zaczyna rwac przechodzi do kręgosłupa lędzwiowego i po chodzeniu, mam wtedy taki sposób że kucam 2minuty głowe schylam do ziemi i jest lekka ulga i znowu mogę kawałek iść i tak wkkoło.Trzy tygonie wczesniej na treningu piłki nożnej zrobiłem zamach nogą po obrocie i zakuło w plecach i już miałem ból w plecach potem jak długo siedzialem i wstawalem czulem ból w kregosl.lędzwiowym a mam 40lat jakas nieswoja,co robić zgóry dziękuję.

Witam. Opisane objawy sugeruję związek z chorobą zwyrodnieniową stawów kręgosłupa - przesunięcie poszczególnych trzonów kręgów względem siebie może powodować uciska na nerwy i opisane dolegliwości. Proszę zgłosić się do neurologa który wdroży odpowiednie leczenie.