Ból nogi i stóp u 30-latki

Witam mam30 lat od 4 dni bola mnie nogi glownie od kolan w dol w tym stopy i czuje sie strasznie zmeczona. Dodam, ze nie pracuje ciezko. Sporo chodze. Co to moze byc? Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Podaje Pani zbyt mało informacji. Czy ma Pani żylaki? Czy przyjmuje Pani jakieś leki? Proponuję kontakt z lekarzem rodzinnym, który zbierze dokładny wywiad i Panią zbada.
Pozdrawiam