Ból nogi i swędzenie w okolicy kostek

Od dluszszego czasu mam problem z prawa noga ktora mnie zaboli w kazdej chwili , nieraz bol jest lekki a czasem bardzo boli. Jest nieraz tak ze zaboli noga podczas chodzenia , a bole sa rozne raz boli dolna czesc nogi a bol odczuwam w okolicy kostki albo cala kosc goleniowa , a w gornej czesci boli cale udo. Druga sprawa jest taka ze swedza mnie obydwie nogi w okolicy kostek . Z gory dziekuje za pomoc!

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.