Ból nogi i uszkodzenie nerwu po złamaniu kości piszczelowej i strzałkowej

4 lata temu złamałam nogę,dziś piszczel się zrósł lecz strzałka niestety nie i mimo rehabilitacji noga wciąż boli. Podobno uszkodzony jest nerw, ale nikt nie chce mnie ponownie operować. Ortopeda zaś odsyła do neurochirurga, a ten z kolei do ortopedy. Co mam czynić, a przede wszystkim do kogo mam się udać? Proszę o szybką odpowiedź.

Rzadko jest tak ze nie zrasta sie strzałka , jeżeli tak nie powinna przeszkadzać . Ostatecznie w razie dolegliwości można to zoperować. Z uszodzeniem nerwu nie ma to nic wspólnego. Jeżeli doszło rzeczywiście do uszkodzenia nerwu najcześciej strzalkowego objawia sie to opadaniem stopy i osłabieniem czucia na grzbiecie stopy.

WItam!!!
Czy noga była operowana czy tez nie. Na jakiej wysokosci było złamanie?
Na pewnych wysokosciach strzałka nie musi byc zrosnieta.
Pani dolegliwosci bólowe moga dotyczyc kliku przyczyn. Patologicznej ruchomosci (staw rzekomy)
Nerwiak nerwu strzałkowego tejze okolicy.
Jeżeli lekarze do których Pani chodzi nie moga sie zdecydowac którego sprawa dotyczy - może warto poszukac 3 osoby niezaleznej

W maim szpitalu stosuje sie zasade - operowałes - reoperujesz jezeli potrzeba (czyli "poprawki" bierzemy na siebie)
Życze powodzenia i dużo zdrowia