Ból nogi nad kostką w wyniku urazu podczas gry w piłkę

Dzień dobry Mam problem z nogą. Byłem już u 3 ortopedów, każdy mówił coś innego. 1) Torebka stawowa 2) Naciągnięcie ścięgien, 3) Naderwanie ścięgna trójgraniastego. Zalecono mi rezonans magnetyczny, który nic nie wykazał (opis). Uraz nastąpił podczas gry w piłkę. Pojawił się obrzęk, którego jednak już nie ma, a noga mnie pobolewa przy dotyku (pod kostką). Co Państwo by zalecali? Wybieram się do rehabilitanta sportowego, od tygodnia chodzę też na fizjoterapię. Bardzo proszę o rady. Pozdrawiam

Witam, szkoda że nie napisał Pan kiedy miał miejsce uraz i jak długo boli noga. Może to być normalny ból przy okresie gojenia, tkanki potrzebują czasu na regenerację.
Fizykoterapia może pomóc w takim wypadku, najważniejsze żeby cały czas wykonywać proste ćwiczenia, które na pewno zaleci fizjoterapeuta.
Pozdrawiam