Ból nogi od kolana do stopy - jaka może być przyczyna dolegliwości?

Mam pytanie odnośnie bólu nogi. Otóż boli mnie noga od stopy do kolana, najbardziej stopa po całym dniu chodzenia. Ból jest rwący i piekący w środku stopy. Proszę o odpowiedź .
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Podane informacje na temat odczuwanych dolegliwości są zbyt skąpe bym mógł w sposób Pana satysfakcjonujący udzielić obszernej odpowiedzi.

Praktycznie bez zbadania, zebrania odpowiednich wywiadów i wykonania dodatkowych badań (jeśli konieczne) nie da się określić przyczyny dolegliwości, których przyczyna może leżeć w kościach, mięśniach, nerwach, problemach naczyniowych lub mieć etiologię mieszaną.

Proponuję zgłosić się ze swoimi dolegliwościami do lekarza rodzinnego/internisty w celu zbadania i pokierowania dalszą diagnostyką i leczeniem.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.