Ból nogi od stopy do kolana bez żadnego urazu

Od dwóch dni boli mnie noga od stopy aż do kolana ból jest przez całą stopę i przez całą łydke mam problemy z chodzeniem a noga jest obrzeknieta nie doznałam żadnego urazu w ostatnich dniach po prostu zaczęła strasznie boleć i jest co raz gorzej co to może być? Z góry dziękuję za pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest pilna wizyta u lekarza pierwszego kontaktu, który po osobistym badaniu wskaże dalsze postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne.