Ból nogi oraz stan po złamaniu kości piszczelowej i strzałkowej

WITAM JESTEM PO ZLAMANIU KOSCI PISZCZELOWEJ I STRZALKOWEJ OD OPERACJI MINELY 8TY TYDZ OD ZCIAG GIPSU LEKARZ WYSLAL MNIE NA REHABILITACJE BO NIEMA ZROSTU JESZCZE WRACAJAC Z REHAB,POSLIZGNELEM SIE NA SCHODACH I CZUJE BOL OD DWUCH DNI W TEJ STOPIE MAM PYTANIE CZY COS MOGLEM SOBIE POGORSZYC CZY TO TYLKO CHWILOWE PRZECIAZENIE MAM TAM SRUBY I DRUTY ALE NOGA MI NIE SPUCHLA ANI NIC TAKIEGO TYLKO MOCNO NA NIA NACISNELEM A MIALEM STOPNIOWA OBCIAZAC BOLI JUZ 3 DNI

Witam,
Uważam, iż bezwzględnie wymaga Pan kontrolnego zdjęcia RTG oraz konsultacji ortopedycznej.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu