Ból nogi po skręceniu prawego kolana

Witam winik mojego badania to skrecenie kolana prawego .leczenia obciazenie stawu kolanowego zel bandaz stalo zsie mi to 2015-03-10 mam na kolanie szyne na kolano . do tej pory chodze w tej opasce. Ale nawet dzis przy ubieraniu spodnij to mi odskoczylo az sie wywrucilam bolalo przez chwile i przestalo czy to jest normalne?????po taki czasie?co to moze zmAczyc?boje sie zabiegu i czy on w takiej sytulacji jezt potzrebny prosze o oxpowiedz

To nie jest normalne, znaczy że jest uszkodzenie elementów stawu, decyzje o zabiegu podejmie lekarz po zbadaniu